Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

justice-2060093_960_720Prawo, jest pewnym cywilizacyjnym wyznacznikiem, którego każdy człowiek musi przestrzegać, w przeciwnym razie, zostaną na niego odgórnie nałożone konsekwencje. Jednak na salach sądowych, wciąż dominuje zasada domniemanej niewinności, dlatego też, jeżeli czujemy się niesłusznie posądzeni o dokonanie jakiegoś czynu, który prawo określa jako karalny, niezbędna będzie pomoc adwokata, który pomoże nam wyjść z opresji.

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
podpisWypowiedzenie umowy o pracę jest jednostronnym oświadczeniem woli i uchodzi za podstawowy sposób rozwiązania stosunku pracy, łączącego zainteresowane strony. Co warto wiedzieć o wypowiedzeniu? Szczególnie gdy jest się samotną matką. Kiedy należy je stosować?

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
141562980630126700Samotne rodzicielstwo nie jest proste. Opieka nad małym dzieckiem wymaga dużo wysiłku i czasu, a do tego jest kosztowna. Nawet osoby, które wychowują dziecko wspólnie z małżonkiem przyznają, że jest to ciężka i wymagająca praca. Matki (lub ojcowie) wychowujący dziecko samotnie muszą w to włożyć jeszcze więcej wysiłku. Warto więc wiedzieć w jaki sposób rozliczyć PIT, aby zapłacić urzędowi skarbowemu trochę mniej.

Więcej…

 
Więcej artykułów…