Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

pobranePrzygotowanie świątecznych potraw i ozdób wymaga sporych nakładów finansowych. To jednak nie jedyne wydatki, które trzeba ponieść, aby święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe. Jedną z wigilijnych tradycji jest wręczanie sobie prezentów. Jeśli domowy budżet nie przewiduje dodatkowych środków na zakup podarunków, można wziąć na nie pożyczkę.

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
christmas-tree-1100237_1920Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia rozpoczynają się nawet przed grudniem. Zapobiegliwi konsumenci przede wszystkim gromadzą wcześniej prezenty dla swoich najbliższych, aby móc kupić im to, co naprawdę chcieliby zobaczyć pod świąteczną choinką. Jakie prezenty kupują Polacy i jak wypadają na tle innych nacji na świecie, jeśli chodzi o pomysły na prezenty świąteczne?

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
edyta-gorniak-kupila-allanowi-pianino-347994-articleŻycie polskiej celebrytki nie polega tylko na przebywaniu w świetle fleszy fotoreporterów. Sławne osoby w życiu prywatnym niejednokrotnie zmagają się z problemami, takimi jak np. samotne wychowywanie syna lub córki. Jednak zgodnie twierdzą, że macierzyństwo zmieniło ich życie... na lepsze! I pomimo tego, że same wychowują swoje dzieci, są szczęśliwe i dumne z bycia mamą.

Więcej…

 
Więcej artykułów…